MAXIMOVA🌷

Адвент календарі✨

Адвент календарі✨

Слово «adventus» з латині перекладається як «йде, наближається». Якщо ви забули, що свята скоро то я вам напамятаю!😂 А такі календарі створюють святкову атмосферу, піднімають настрій щоденними маленькими презентиками та слугують відліковим механізмом до Нового року, а якщо бути точнішим - до Різдва. Адже вони мають 24-25 комірок. Зазвичай я купувала донці календарі з цукерочками, а в цьому році тематику обрала іншу😊

Якщо ви одразу задались питанням «чому їх два?», відповім - спочатку купила з принцесами, а коли побачила другий - не змогла втриматись, бо він теж дуууже гарний🤩

Напевне його обрала, бо собі маленькій я б подарувала такий. Не уявляю, що зі мною б сталось, якби отримала такий подарунок в 90-ті😱 Це розрив всіх шаблонів😂

Для сучасної дитини, звичайно, це не супер неймовірний подарунок але все ж знаючи смаки моєї доньки - їй сподобається. Всередині блиски для губ, бальзами, гелі для душу, бомбочки для ван, прикраси для волосся. Розмір : 50*50 см! Великий.

Коли побачила цей календар хотілось його розглядати, коробка велика і дуже красива з милими звірятами🥰 На ній є золоті елементи, які гарно виблискують✨ Наповнення аналогічне до попереднього календаря: піна для ванни, бомбочки, резинки, блиски для губ і тд. На фото можете роздивитись.

Я вирішила розтягнути задоволення і один календар відкривати в листопаді, інший вже і грудні. Календар від Accentra вже віддала донці, тому маю нагоду показати вам частину його вмісту☺️

Ось трохи подарунків, яки ми дістали. Баночки всі дуже мімішні, гарно запаковані, етикетки з красивими звірятками, тюбики мають захисну фольговану плівку, що дуже чудово адже нічого не протече!

Найцікавішим для мене виявився пакетик з сніжинками, які вирізані з незрозумілого матеріалу, підписані були як «конфеті для ванни», вони розчиняються у воді і мильні на дотик😁

Я зробила підбірку дитячих подібних календарів у доданих товарах. Можливо і вам сподобалась ідея очікування свят з адвент-презентами та якісь вам приглянуться.

Тепер думаю, можливо в наступному році і собі оберу якийсь календар, зараз це стає таким популярним, а я так люблю косметику та різні коробочки🥰