Beautiful land💞

Стільки клопіт від однієї маски😱 або від кохання до ненависті один крок

Стільки клопіт від однієї маски😱 або від кохання до ненависті один крок

Скажу по секрету, це моя сама найбільш улюблена маска зі усіх масок для обличчя.

#пачечка на 20 грамів, має гарний принт та детальну інструкцію на іншій стороні;

Стільки клопіт від однієї маски😱 або від кохання до ненависті один крок

#немає запаху, виглядає як порошок або пудра;

#цієї пачечки вистачає на 3 рази для лиця, або 2 рази якщо ще шия хоче бюті процедуру;

#маска рілі круто зволожує шкіру, хто страждає цим то будете радіти і ви і шкіра;

#звужує та чисте пори, шкіра виглядає єстетичною;

#не стягує, немає подразнень або алергічних реакцій;

#якщо швидко не нанести на шкіру буде біда - маска застигне, буде такий як недо каша-желейка. Але її можна взяти та нанести на шкіру, воно буде трохи сповзати, але якщо лягти і це робити, то все буде триматись, так пробувала то було норм, але краще замісити ще раз;

#поки навчилась місити цю маску пройшли часи, але она реально стоїть цього;

#якщо хочете її мастити на лице і шию, краще замісити спочатку на одну зону, а потім на наступну, бо швидко застигає, буде каша-желе;

#я роблю все на око, головне те що розбавляю її до густої сметанки, або тісто на оладки, а потім швиденько на личико;

#легко знімається зі шкіри, як великий м'який блинчик. Де мало нанесли маску то буде тонка плівочка як маска для глини, то там треба водичкою змити;

Самий мінус цієї маски це швидке застигання і с першого разу може не виходити її робити, та може і з другого теж.

Самий плюс те що написано на обгортці, воно дійсно виконує свої обіцянки.

Я вже колись писала як вбила свою шкіру водою зі скважени, і зараз в пошуках зволожуючий масок кремів і т.д які б робили мою шкіру "живою", а не як у бабці 67.

І на мою вбиту шкіру це крутий продук, допомагає їй трохи прокинутись + чисте чорні цятки, що теж досить важливо.

Дякую що читаєте, будьте щасливі ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥