Звіревіч Яна

Поговоримо про сухий шампунь?

Ой, дівчата, сухий шампунь я спробувала багатьох різних виробників, з різними цінами, в мене був і мас маркет , і професійні.

Отож, після багатьох невдалих спроб і пошуків, найбільше в моєму сердечку відгукнувся Batiste, я думаю про нього багато хто чув, тому як така реклама йому не потрібна.

Для мене він найкращий, його вистачає на довго, так як його потрібно зовсім трохи, він має чудовий запах, а головне - не залишає білих слідів.

Як взагалі використовувати сухий шампунь? Додам від себе декілька порад:

Крок 1. Нанесіть сухий шампунь на головний проділ і область коріння прямо в тому місці, де ви завжди проділяєте волосся. Потім візьміть невеликі ділянки волосся паралельно проділу, і точно так само нанесіть засіб.

Крок 2. Залиште засіб на пару хвилин, щоб він ввібрав себум, не трусіть головою відразу після використання сухого шампуню.

Крок 3. М'якими масажними рухами нанесіть засіб на шкіру голови, далі розчешіть волосся. Рекомендую це робити дерев‘яним гребінцем з товстими зубчиками.

Сухий шампунь це звичайно дуже зручно, але й він не ідеальний: може закорковувати пори, якщо ним постійно користуватися або робити це частіше, ніж дозволено. Це однозначно шлях до розвитку себореї та запалень. Навіть найкращий сухий шампунь наносити понад два рази на тиждень, не варто. А в проміжках між його використанням потрібно обов'язково мити голову більш звичним способом, використовуючи воду та рідкий засіб для очищення волосся. Моя особиста порада після використання сухого шампуню, скрабувати голову під час миття, або робити пілінг, раз на тиждень, це дуже допомагає в ретельному очищенні.