Lytvynenko

Інтимна гігієна з Lactacyd

Інтимна гігієна з Lactacyd

Шукала я нормальний засіб до 200 ₴, аби був адекватний склад, хороші відгуки.

Про Lactacyd знаю давно, колись користувалась, але абсолютно не цікавилася складом, та і брала якийсь надто освіжаючий, що мене відвернуло від нього.

Лактацид був створений у Франції вченими, які хотіли розробити ефективний засіб для запобігання подразненню. Під час тестування на найкращі компоненти вони виявили переваги молочної кислоти.

А загалом, країна бренду та виробник значиться - Бельгія.

Ну ось вирішила дати другий шанс, бо сподобався склад.

Інтимна гігієна з Lactacyd
Інтимна гігієна з Lactacyd

Скажу одразу, цей засіб має один з найкращих складів у своїй ціновій категорії, та навіть до 300-400 ₴, сказала б. Вищі за ціною навіть не розглядала, бо особисто для себе вважаю недоречним витрачати забагато на подібний засіб.

"Псує картину" тільки парфумування у складі, що є середній рівень безпеки. До решти компонентів питань не маю.

Зокрема, лактоза, молочна кислота, гліцерин, що наявні у продукті, дають зволоження шкірі і сприяє комфортному використанню засобу.

Консистенція гелю відносно рідка, приємна на дотик.

Аромат - наявний, це є цілком прийнятна віддушка, вона не дратує, але в ідеалі, взагалі без парфумування.

Шкіра після: без подразнень, не пересушена. Дискомфорту засіб не викликає.

Пляшка: зручна, міцна, дозатор якісний.

Як і більшість подібних засобів, цей теж підтримує природний баланс інтимної мікрофлори.

Раджу цей гель, як базовий у догляді для щоденного використання. Але цікаві ваші поради, дівчата, інших хороших засобів з натуральним складом! 😌