Панда-Олександра

#happybirthdaymakeupclub

#happybirthdaymakeupclub

Скажу чесно, я бачила рекламу клуба, але думала, що тут про якісь нечесні відгуки, проплачені чи по бартеру🙈 Що тут будуть вилізані, штучні фото та професійні копірайтери.
(не бийте мене, я каюсь❤️ )
Тому була дуже здивована, коли побачила тут звичайних-надзвичайних дівчаток, які щиро та захопливо пишуть про своє враження від якогось засобу🧐
Що то таке? Є місце де можно потрендіти про косметику, а я його ігнорувала?😁 Виправляюся.
Я дуже рада, що дала собі шанс стати частиною цього ком'юніті.
Краще через рік, ніж ніколи)

Та звичайно, вітаю MAKEUP Club з річницею.
Дякую за те що ви такі щирі та щедрі ❤️ А ще дуже сміливі, бо запустили цей проект в непрості часи. Я впевнена, що ви були та є натхненням для багатьох чарівних дівчат. Я ціную кожен щирий майданчик, який дає можливість говорити, проявлятися, сяяти. А якщо це ще і заохочуються, підтримується, розвивається, то це не може не бути чимось потужним та крутим.

Для мене спільнота однодумців це маленький окремий світ, де можно відчути себе у безпеці, бути зрозумілим та прийнятим.
Світло в середині кожного з нас запалює багато сердець. І ми є частиною чогось великого. Це зв'язок через кілометри. Це те що надихає та підтримую.
Це дає змогу дізнаватися про щось нове та допомогати іншим.
Бути частиною чогось щирого та справжнього.
Бути собою❤️

Звичайно то не тільки про клуб. Кожен знайде в цих словах щось своє. Чи не знайде нічого, так теж можна.

PS А вам потрібно звикати, бо якщо я почну активно писати, то моя філософія буде махати лапкою навіть з опису складу шампуня) ~душніла увійшла в чат~
Але все в цьому світі в гармонії, так і мене пречудово втримую від кілометрів дописів моя лінь) не дякуйте


Вітаю MAKEUP Club з початком шляху та дивлюсь в наше з вами щасливе майбутнє 💓