Viktoria_Ilnytska

#testmakeupclub 1

#testmakeupclub 1

Дуо, яке підійде для маленького подарунку подрузі, сестрі, мамі, колезі🌸

Ласкаво запрошую на допис нижче🫶🏻

Особливістю бомбочки є те, що в її складі містяться масла, а саме - розмарину та ши🤍

Як тільки я занурилась у ванну, моментально шкіра обгортується маслами✨ Це саме той момент коли я можу сяяти навіть у воді, а шкіра гарно зволожується і залишається такою навіть після застосування гелю для душу💦

Запах такий, що не лише на усю ванну кімнату, а й на усю квартиру розноситься🤤 Якщо чоловік підмітив, та то вже все🙌🏼

Розчиняється повільно, активно вируючи, утворюючи невеличку піну, яка досить швидко зникає.

Склад майже зрозумілий та безпечний. Цікавий для мене елемент - cl 14720, це синтетичний харчовий барвник, схвалений в ЄС, що надає рожевий/малиновий колір🌸

Тому я задоволена цим продуктом, для мене бомбочка з маслами це вперше. Хочу спробувати з іншими екстрактами цього ж бренду, або ж придбати для подарунку☺️

Не знаю як пахне гуава, але аромат чудовий, солодкуватий🤗

Колір світло-малиновий

Спочатку я засмутилася, що він не піниться на мочалці…., перейшла до стабільного свого гелю. Думаю «ну все, тестування гелю завершилось на цьому етапі»… Але й мій не пінився🥲

І тут я розумію що це скоріш за все через воду з маслами від бомбочки, у якій я полокала мочалку😅 Благо у мене була запасна, суха. Спробувала з нею і все стало на свої місця☺️ Гель піниться без проблем👏🏻

Хороший засіб, що повністю виконує свою функцію👍🏻