Missmili

Bielenda Skin Clinic Professional Mezo

Bielenda Skin Clinic Professional Mezo

Сприймати свою шкіру такою як вона є,я почала зовсім недавно,до цього на мою самооцінку могло вплинути що завгодно.Ідеальні відредаговані фото в інтернеті сприяли невірному уявленню про те, як може виглядати насправді шкіра обличчя,а вічна тяга до досконалості ще більше підливала масла у вогонь.

З 12 років я маю акне,бувають періоди коли воно загострюється,а буває періоди ремісії,які тривають недовго.

Зараз мені 32 роки,до акне додались перші зморшки,шкіра стала більш суха,ну і вічні мої спутники-це розширені пори,чорні цятки і плями від постакне.Про ідеальну шкіру я вже не мрію,є мрії і поважливіше,але трохи покращити загальний стан і вигляд - думаю що це реально)

Bielenda Skin Clinic Professional Mezo

Цієї осені я вирішила додати трохи бюджетних кислот до основного догляду і обрала лінійку-Bielenda Skin Clinic Professional Mezo яка включає в себе:

1.Активний коригуючий тонік

2. Активна відновлювальна сироватка

3. Активний коригуючий крем день/ніч

Лінійка підійде для жирної і проблемної шкіри,а також шкірі з першими віковими змінами.

В складі має:

Мигдалева кислота-для мʼякого ексфоліативного ефекту,стимулює відновлювальні процеси,а також звужує пори

Лактобіонова кислота-також має ексфоліативні властивості,відновлює,зволожує і розгладжує шкіру.

Вітамін В3-бореться з акне в постакне,пігментацією,а також зміцнює захисний барʼєр шкіри.

Лінійка Skin Clinic Professional Mezo обіцяє омолодити шкіру,зменшити зморшки,зробити шкіру гладкою і ніжною на дотик,зменшує видимість пігментних плям,а також бореться з недоліками шкіри,звузить пори і зробить шкіру більш матовою.

Погодьтесь звучить не погано!?

Після таких обіцянок,я не змогла пройти повз і вирішила придбати зразу всю лінійку щоб оцінити її дію повністю

Активний коригуючий тонік- цей тонік на MakeUP дуже популярний,він бюджетний по вартості і має багато гарних відгуків. Тонік має приємний фруктовий з кислинкою аромат,по консистенції-водичка,наносити потрібно двічі на день(вранці і ввечері)на суху очищену шкіру за допомогою ватного диску,там де є запалення або якісь пошкодження шкіри-тонік може пекти,після використання відчувається свіжість,шкіра приємна на дотик,більш матова,а пори звужені.При регулярному користуванні помітила що відпала необхідність в пілінгах,зона у носа і щоках стала гладка і рівна,загальний колір шкіри покращився.

Активна відновлювальна сироватка-представлена в пляшечці з піпеткою,рідка і водяниста по консистенції,за рахунок цього розхід не великий,аромат приємний,фруктовий.У зонах де є запалення може пекти.Коли я її тільки придбала,не прочитала інструкцію,і наносила двічі на день при ранковій і вечерній рутині,то була велика помилка,днів через три на шкірі зʼявились ранки по типу опіків,тому наносити тільки один раз на день ввечері.В цілому сироватка сподобалась,вона не обтяжує шкіру,не створює липкості,після її використання на постійній основі рельєф шкіри став більш рівним,а сліди від постакне менш помітні,головне не перестаратись,як я на початку користування,тоді результат буде позитивним.

Активний коригуючий крем день/ніч-легкий,але при цьому доволі зволожуючий крем,для моєї комбінованої шкіри підійшов ідеально.Аромат у крему вже не такий приємний як у попередніх засобів,але можливо мені так пощастило)консистенція легка,кремова.

Крем не обтяжує шкіру,легко розподіляється,комфортно відчувається.В основному використовую його у вечірній рутині.На літо-весну крем підійде просто ідеально,а от на холодну пору року мені трохи не вистачає поживності,тому чередую з іншим кремом.

І по ефекту:

Тестую лінійку більше місяця,перший тиждень помітила легке загострення акне,плюс злякали ті ранки які зʼявились після активного користування сироваткою.Але я продовжила,єдине що сироватку і крем використовувала тільки ввечері.Десь приблизно за 1,5-2 тижні я помітила що пори на щоках біля носу звузились,а шкіра не деяких ділянках стала дуже гладкою рівною і сяючою,в цілому шкіра стала більш матовою.За цей час акне проявляло себе дуже мало,а ті прищики що зʼявлялись доволі швидко зникали.Постакне на шкірі стали менш видимі,але є ще над чим працювати.В цілому шкіра стала виглядати більш свіжішою,тон шкіри посвітлів і вирівнявся.

Загалом лінійку Bielenda Skin Clinic Professional Mezo шкіра прийняла добре,хороший бюджетний базовий догляд з кислотами,хоч результат і не швидкий але він є ,і він помітний!