Настася

Моя знахідка серед BB.🫢

Моя знахідка серед BB.🫢
Моя знахідка серед BB.🫢

Довгенько мене тут не було, але виправляюсь! Сьогодні хочу вам розповісти про aqua BB крем від Holika Holika. Aqua BB-крем від Holika Holika - моя знахідка для комбінованої шкіри! Навіть якщо моє обличчя практично без пор, цей крем все одно зміг стати моїм незамінним помічником.✨

Покриття цього крему ідеально підходить для моїх потреб щоденного макіяжу. Воно легке, але вистачає, щоб рівномірно приховати недоліки. Цей BB-крем підлаштовується під тон шкіри, але сильно світленьким дівчаткам думаю буде затемним.А SPF 25 - це просто неймовірний бонус! Його наявність у складі забезпечує не тільки природний макіяж, але й надійний захист від сонця. 🌞

Цей крем чудово поєднується з іншими косметичними засобами, надаючи шкірі легкості. З Aqua BB -кремом від Holika Holika, обличчя виглядає природно та не має ефекту "маски". Це універсальний продукт, який відповідає всім моїм потребам. 💁‍♀️

У загальному, цей BB-крем - мій must-have у косметичній сумочці. Він поєднує в собі зручність, природний вигляд та надійний захист від сонця, створюючи ідеальну beauty рутину. Aqua BB -крем від Holika Holika - моя відома таємниця для бездоганного вигляду та здорової шкіри! 💖

Моя знахідка серед BB.🫢