Viktoria_Ilnytska

#testmakeupclub 4

#testmakeupclub 4
#testmakeupclub 4

Власне з даним брендом познайомилась завдяки Makeup, якраз коли отримала боксик🙌🏼

Виробник: США

Креми розроблені на основі рослинних компонентів🌿

Виробник зазначає що крем підходить для усіх типів шкіри, але, в мене, наприклад, комбінований тип шкіри обличчя. Тож по відчуттям важкуватий.

Має густу консистенцію, нагадує крем для рук🙌🏼 Аромат легкий, приємний. Негативної реакції від шкіри на крем, не було. Не залишає відчуття липкості, але й не поглинається до кінця.

Особисто я, надаю перевагу денним кремам, що містять у своєму складі SPF(незалежно від пори року). Тут, його немає🤌🏻

Мені здається, що такий крем гарно підходить для сухої шкіри або такої, що потребує зволоження🙌🏼

До речі, на зворотньому боці саше, вказано, що «крем живить суху та зневоднену шкіру…»

Цей крем, можна сказати-доповнення до денного крему, так як текстура, склад та по відчуттям майже схожі. Єдине, що нічний крем здається насиченіший зволожуючими компонентами😅 На ранок він все ще відчувається, не вбирається повністю. Знову ж таки - для мого типу шкіри він занадто зволожує🫠

А так, я звикла до нічних кремів з легкою текстурою, які швидко поглинаються у шкіру🩵

Тому ця двійка не для мене🤷🏼‍♀️