MAXIMOVA🌷

Занурю вас в святкову атмосферу🎉

Занурю вас в святкову атмосферу🎉

Сьогодні стрічка майорить красунями, які приєднуються до свята. Поділюсь з вами враженнями та частинкою вечірки у відео та фото😊

Територіально переносимось в цент Києва, у затишний ресторан. Я прибула з запізненням у 5 хвилин, в залі вже почалась святкова програма, багато людей - я розгубилась, що і до чого та ху із ху😅 Організатори, раджу на наступний раз учасницям спільноти підготувати бейджі з нікнеймами, нам буде так простіше ідентифікуватись👌 Вибачте, будь ласка, дівчатка кого не впізнала сьогодні!

Згодом ведучий вів нас квестом, привітали дівчата організатори, розрізали красивий торт, пригощали шампанським та коктейлями, візажист на корнері фарбувала бажаючих, фотографи вели зйомку, вручали перкможцям презентики🎁 це якщо коротко описати свято😊

Представляю вам все це в коротенькому відео.

І поділюсь маленьким фото звітом. Він у мене дійсно дууууже маленький, мене поглинуло свято і я напевне забувала робити фото😂 тому чекаю на звіт від фотографів😁

Цікава фотозона була від Maybelline. Там ми отримували миттєві фото. Тому представляю серію веселих знімків😊 зацініть мене з бокалом😂

P.S. Впевнена, це тільки початок таких зустрічей💛 дякую makeup clab за свято!!! Дівчата - ви чудові🫶