Missmili

Delia Brow Dye Henna Traditional Brown

Delia Brow Dye Henna Traditional Brown

Давно вже задивлялась на цю фарбу,гарні відгуки і бюджетна ціна зробили своє діло.

Відтінок обрала коричневий 4.0

Delia Brow Dye Henna Traditional Brown

Брови фарбую доволі рідко і в основному хною для брів,але заради експерименту сому б і не спробувати щось новеньке?!

Фарба представлена в маленькій коробочці,всередині окрім двух пакетиків з фарбою і активатором нічого немає

Фарбуючий порошок сірого кольору без якогось явного запаху,при змішуванні з окисником також має сірий колір схожий на глину.

В інструкції вказано що потрібно змішати вміст двух пакетиків до однорідності і обережно нанести на брови,потримати 5-10 хв і змити.

На бровах це виглядає сіро,і не зрозуміло який колір вийде в підсумку.

Я тримала фарбу 7 хв,після чого змила теплою водою.

🌼

🌼

Перше враження-брови чорні😱,але роздивившись їх при денному освітленні колір більш попелясто-коричневий холодний.Так,це не коричневий-в класичному розумінні,але також має місце бути.В перший день колір мені здавався затемним для мого світлого обличчя і волосся,але вже через добу колір трохи заспокоївся і став менш яскравим.

Так як я тримала не довго то на шкірі пігменту майже не має,весь колір пішов на волоски.Що сподобалось-колір холодний-попелястий,швидко і просто наносити,бюджетна ціна,також доволі стійкий(фото на 4 день)-брови виглядають природними і виразними!