Настася

Mermade💞🧜‍♀️

Mermade💞🧜‍♀️
Mermade💞🧜‍♀️

Mermade - це український бренд, з дійсно якісними товарами✨ Продукція цього бренду має дуже незвичайні яскраво виражені запахи, що є дійсною перевагою. З брендом Mermade я знайома лише 1 рік, але я взахваті від якості продуктів, а особливо від аромату🤫 Я тестувала лише крема, блиски, антисептики і це просто скарб!

Щодо блиску👼🏻💕

Блиск від Mermade із солодким ароматом бабл гаму - це ідеальний продукт, який вразить своєю якістю та вражаючим ефектом. Якщо ви шукаєте безбарвний блиск, що надає лише сяючий блиск на губах, це - ідеальний варіант😻

Цей блиск є абсолютно прозорим і не має жодного відтінку. Його основна перевага - це вражаюче сяйво, яке надає губам здорового блиску. Такий ефект додає губам природної привабливості та простоти🌸

Окрім того, блиск має приємний аромат бабл гаму, що створює ностальгічний настрій та додає унікальність цьому продукту. Його текстура легка та комфортна на губах, не липне та рівномірно розподіляється під час нанесення🥰

Узагалі, блиски від Mermade - це ідеальний вибір для тих, хто цінує природний вигляд та бажає лише підкреслити природну красу губ сяючим ефектом без додавання колірного відтінку😌