Вікторія

Кольоровий Гель для брів від NYX #nyxmakeupclub

Кольоровий Гель для брів від NYX #nyxmakeupclub

Мої брови дуже ріденькі та неяскраві, тож я весь час користуюся засобами для брів. Мій улюблений продукт - це туш для брів, яка додає кольору та об'єму бровам, і укладає їх. Останнім часом мені дуже подобається туш та маркер від Нікс, писала про них окремий пост https://club.makeup.com.ua/post/23529/

Але цікависть взяла верх, тож замовила собі кольоровий гель для брів. Прозорий в мене теж є, але він може залишати трохи нальоту на бровах.

Пакування в обох гелів яскраве. Невеликі тюбіки, з маленькою зручною щіточкою, якою зручно наносити продукт на брови.

Кольоровий Гель для брів від NYX #nyxmakeupclub
Кольоровий Гель для брів від NYX #nyxmakeupclub
Кольоровий Гель для брів від NYX #nyxmakeupclub

Гель має приємну рідкувату консистерцію. Він менш густий за прозорий гель та за туш. Можливо, він ще підсохне, подивимось.

Гель трохи підфарбовує брови, та не залишає бруду на шкірі. Досить делікатно вкладає брови, фіксує не на мертво, брови виглядають натурально, на дотик як брови, а не як пласмаса. Мені подобається.

Отут справжня битва))

В лівому кутку учасник в білих трусах - гель для брів, в правому кутку учасник в коричневих (не від страху) трусах - туш для брів 😅

У геля меньша щіточка, рідкіша текстура, він укладає та трохи забарвлює брови

У туші - більша щіточка, густа текстура. Туш пробарбовує брови, роблячі їх темнішими та густішими. Але фіксація не така міцна, як в геля.

Мені побобаються обидва) Гель більш свіжий, а туш в мене вже майже закінчилася, то звичайно, гелем зараз користуватися приємніше. Добью туш, і буду користуватися ним.