Янчишин Наталія

Мій виграшний боксик від MAKEUP Club❤️🥰😍

Мій виграшний боксик від MAKEUP Club❤️🥰😍

Перш за все хочу подякувати

MAKEUP Club за чудову можливість

протестувати щось новеньке😘

Ну поїхали...😜

Найперше і напевно найголовніше це мені сподобався склад цих кремів. А також великий плюс те що вони не тестуються на тваринах.👍

Креми дуже ніжні за текстурою, мають приємний аромат. Для мого типу шкіри підійшли ідеально. На шкірі не залишається відчуття липкості. Після нанесення крему шкіра дуже ніжна та шовковиста. Класно зволожують шкіру.

Дуже сподобався аромат гелю, як "хуба-буба"🍭😆. Шкіру не пересушує та залишається солодкий аромат 😍

Гель густий та гарно піниться. Великий обʼєм. Повинно хватити на довго.

Зігрівальний бальзам з екстрактом імбиру та корицею має приємний аромат. Нажаль ефекту зігрівання я не відчула ні на 1%, хоча дуже на нього надіялась. Його плюс у зволоженні, шкіра після використання приємна на дотик, пропадає відчуття сухості☺️

Шампунь дуже густий, а отже економний.

На запах мені не сподобався, дуже різкий, нагадує запах господарського мила😵‍💫

Гарно промиває волосся. Моє волосся трішки пересушує, хоча я думаю якщо використовувати з бальзамом буде досить не погано.

Чи є ефект? Поки сказати не можу, так як за декілька разів його точно не буде видно. Доповню свій відгук після повного використання.

Це був мій перший досвід з бомбочкою для ванни. Запах дуже приємний, солодкий як гель для душу. 🍭Мені сподобалось. Завдяки складу бомбочки до якої входять ефірні масла шкіра ніжна на дотик😍 хочеться ще😆

Не поганий наборчик.

У мене вічна проблема з сухістю та трісканням губ.

Скраб та маска для губ на відмінно справляються зі своїми функціями.

А от бальзам мене дещо розчарував, дуже твердий за текстурою, коли наносиш на губи здається що він просто покращиться. Ефекту я не побачила.