Ліповець Галина

Свічка за мотивами Гаррі Поттера "Бібліотека Гогвортс" - "Hogwarts Library" 200ml

Свічка за мотивами Гаррі Поттера "Бібліотека Гогвортс" - "Hogwarts Library" 200ml

я завжди обожнювала свічки ручної роботи, але ніколи не могли реально оцінити свічки, які купувала раніше

то аромат був не дуже, то дизайн. або пакування не дуже, хоча вартість вимагала гарного пакування

випадково натрапила на цей чудовий бренд , так як я поцінувач Гаррі Поттера і шукала щось по цій тематиці

в даного бренда багато свічок ГП, але заінтригувала саме ця - бібліотека Гогвортс

Я така -щоо ? аромат бібліотеки ? старих книг ?

як взагалі свічка може мати такий аромат, як взагалі може бути щось з таким ароматом. його так важко передати

придбавши дану свічку я була у захваті

1. неймовірний дизайн. Класна скляна баночка та якісна кришечка.

2. чудове пакування. Свічка була упакована гарно та надійно . А коробочка, в якій прийшла - нова та з чудовою тематичною наліпкою

3. неймовірні крафтові листівки у вкладенні і маленький милий подарунок

4. супер оперативно зв'язались та відправили на наступний день. я думаю, якби оформила в першій пол дня замовлення - поїхало б день -в -день ( в інших брендів я чекала доствку від 3 до 6 днів :( ,хоча передоплату брали відразу)

5.аромат. Божечки кошечки, дівчата,це дійсно той самий аромат старовинних книг, старовинної бібліотеки. ну як?)

аромат неймовірний, не звичаний, рідко таке зустрінеш

до цього всього це ручна робота та екологічний соєвий віск.

я залишилась у захваті та щиро рекомендую ознайомитись з даним брендом

любов назавжди до наших українських брендів 🤎 вони варті вашої уваги!

Свічка за мотивами Гаррі Поттера "Бібліотека Гогвортс" - "Hogwarts Library" 200ml
Ліповець Галина
1
Підписники
0