Missmili

Pantene Pro-V Frizz SOS

Pantene Pro-V Frizz SOS

Люблю всю цю тему по догляду за волоссям,був час коли в мене було по декілька масок,шампунів,олійок,зараз я стала більш стриманіша,і всього в мене по одній одиниці(окрвм шампуня-їх два)

Довге освітлене волосся,зима,холодний вітер,синтетичні шапки та шарфи-на волосся діють не найкращим чином,тому взимку частіше користуюсь масками ніж бальзамами.А для легкого розчісування вирішила собі придбати спрей для волосся Pantene Pro-V Frizz SOS який створений для неслухняного і сплутаного волосся.

Спрей представлений в пляшечці з розпилювачем обʼємом 150 мл,розпилювач працює добре,розпилює засіб дуже мілко.

Сама рідина двухфазна,на легкій олійній основі.Аромат приємний,косметичний,ненавʼязливий.

Pantene Pro-V Frizz SOS

Aqua, Alcohol Denat., VP/VA Copolymer, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Polyquaternium-16, Parfum, Cetrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Limonene, Amyl Cinnamal, Biotin, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Citronellol, Alpha-Isomethyl lonone, Citric Acid.

*На другому місці спирт,наскільки я знаю його використовують як консервант ,а також завдяки йому корисні речовини краще проникають у шкіру/волосся.При невірному дозуванні може сушити шкіру/волосся

* БУТИЛ ФЕНІЛ МЕТИЛПРОПІОНАЛЬ-З 1 березня 2022р більше не можна використовувати в косметичних продуктах, що продаються в Європейському Союзі (ЄС),бо може викликати алергічні реакції(смішно,що купувала цей спрей з доставкою з ЄС

З корисного-гліцерин,пантенол,біотин і лимонна кислота-для зволоження,відновлення в блиску волосся.

Кожен обирає для себе ,чи підходить йому такий засіб за складом чи ні.

По ефекту:

Використовую на вологе волосся після миття,щедро розбризкуючи по довжині.Волосся миттєво розплутується в розчісувати його ну дуже легко.

Волосся слухняне,гладеньке,ароматне,по довжині блискуче і мʼяке.

По результату на волоссі спрей мені сподобався по всім критеріям,і блиск,і легке розчісування,а також укладається легко і важливо-волосся не електризується.

Коротше,по ефекту мені зайшло,волосся доглянуте,розсипчасте і не обтяжене.

Але склад..бажає кращого..повторно не придбаю,але докористуюсь з задоволенням)