Zera Khaibulaeva

«Перлина» для домашнього ритуалу краси .

«Перлина» для домашнього ритуалу краси .

Esfolio Essence Mask Sheet.

Тканинними масками я користуюсь дуже рідко, якось мені не вистачає часу на них. Хоча це іноді дуже чудове задоволення, особливо якщо влаштовуєш собі домашнє спа.

От сьогодні і вийшов в мене такий бьюті-вечір з тестуванням різних баночок з подарункового боксу. Ну і під руку попалась ця маска(також з боксу).

Тканинні маски дуже зручні у використанні. Відкрив, поклав на обличчя, розгладив, прорізав отвори при потребі ( тут, доречі, ще більш-менш адекватне лекало як для корейців, плюс отвори для очей можно просто розширити, є надрізи👍), потримав потрібний час і зняв. Не треба нічого мішати, наносити, змивати.

«Перлина» для домашнього ритуалу краси .
«Перлина» для домашнього ритуалу краси .

Отже що обіцяє виробник?

Формула маски розроблена на основі екстракту перлин, що добре зволожує, насичує і робить колір обличчя світлішим.

Ну всі ми здогадуємось, що це напевно лише маркетинговий хід.

Що я отримала від маски?

+ безкоштовна (бо подарунок)

+ Зручна у використанні

+ приємний холодок впродовж 15 хвилин

+ відсутність печіння та поколювання

+ приємний аромат

+ дуже хороше зволоження .

Липкість незначна після зняття відчувається, але недовго, залишки швидко поглинулись шкірою.

У склад маски не бачу сенсу занурюватись, це була одноразова акція для мого обличчя. Бо зазвичай, такі маски завжди у великому асортименті і хочеться пробувати завжди різні. Можливо колись я її повторю, бовона мені сподобалась і не викликала негативних вражень.

Такі масочки гарно підійдуть для домашніх бʼюті-вечорів, для зволоження шкіри в холодний період , для відпочинку після важкого дня, або на подарунок близьким.

Дівчатка, балуйте себе такими дрібними радощами, але перевіреними😉

Моя оцінка 10 з 10.