Zera Khaibulaeva

Відновлююча маска для пошкодженого волосся миттєвої дії Elgon Colorcare Re-Animation Pack pH 3.5

Відновлююча маска для пошкодженого волосся миттєвої дії Elgon Colorcare Re-Animation Pack pH 3.5

Так- так, саме миттєвої дії, саме так коротко я можу її охарактеризувати.

Волосся в мене не дуже пошкоджене, але після стрижки і виходу на роботу стала частіше його мити і вкладати, точніше кожного дня. Тому воно стало трохи підсушене і потребує зволоження. А тут мені досталась у подарунок така масочка. І я не могла її одразу не затестувати☺️

Elgon-це професійна Італійська косметика для волосся .

Раніше я не тестувала їх засоби, але баночки з шампунями мене дуже приваблювали, там такі красиві квіти на білому фоні, на різних засобах різні квіти. Обов’язково спробую собі ще їх шампунь.

Відновлююча маска для пошкодженого волосся миттєвої дії Elgon Colorcare Re-Animation Pack pH 3.5
Відновлююча маска для пошкодженого волосся миттєвої дії Elgon Colorcare Re-Animation Pack pH 3.5
Відновлююча маска для пошкодженого волосся миттєвої дії Elgon Colorcare Re-Animation Pack pH 3.5

У маски дизайн простий, обʼєм моєї банки -100 мл. Дуже зручний тревел-формат.

Також є об’єм на 300 та 500 мл.

Кришка відкручується і під нею є ще одна додаткова кришка, яка просто вставляється зверху, але вона не тверда, а гнучка і трохи деформувалась, тож не закриває плотно засіб. Але верхня кришка чудово герметизована.

Консистенція- оптимально густа, розхід дуже економний, наноситься зручно та не розтікається.

Аромат дуже приємний, квітковий, не хімозний. На волоссі зберігається довго. Мені аромат сподобався і не набридає.

Наносити маску рекомендується на вимите вологе волосся, тримати 5-10 хвилин і змити.

Що обіцяє виробник?

  • глибоке зволоження
  • відновлення пошкоджених ділянок локонів
  • укріплення волосся по всій довжині
  • полегшення розчісування
  • зменшення сухості волосся.

А тепер про саме цікаве про отриманий ефект:

Я тримала маску на вимитому волоссі хвилин 5, потім змила і одразу відчула розгладження волосся, воно одразу під час змивання відчувається таким приємним на дотик, зволоженим, не обтяженим. Відчуття гарно вимитого та зволоженого волосся. Як після салонної процедури. Після сушіння волосся позсипчасте, не обтяжене.

Маска підійде для пофарбованого, пористого, сухого та пошкодженого волосся. Мені ця маска дуже сподобалась.