Кирилюк Вікторія

Олійка для губ від LCF

Олійка для губ від LCF

Знахідкою цього літа виявилась олійка для губ від LCF, тож засвотчивши в магазині всі відтінки я зупинилась на цукерково-рожевому🍭 відтінку з ароматом персика🍑. Запах і справді дуже-дуже смачнючий, тому довго над вибором я не думала.

Текстура: текстура у олійки дуже приємна, не склеює губи,жодних неприємних відчуттів,як це буває з блисками для губ.

Ефект: створює ефект рідкого скла на губах і дуже виграшно виглядає як на підложці з олівчика, так і на "голих" губах. Своє улюблене комбо для губ теж сфотографувала далі😍💔

Стійкість: олійка спочатку створює ефект рідкого скла, подібно блиску, але якщо її витерти через хвилин 5-10 – на губах залишиться досить стійкий колір, бо олійка має ефект тинта. Якщо хочете більш яскравий колір – тримаєте довше, менш яскравий - буквально хвилинки 1,5-2⏳

Ну і ціна: ціни в LСF досить низькі і зараз цю олійку можна легко знайти на знижках, хоча я влітку купувала за повною ціною і зовсім про це не жалію.

До речі про розхід олійки: вистачить її надовго, бо в великій кількості її просто не використаєш – тоненького шару вистачить з головою👌🏼😌

Олійка для губ від LCF
Олійка для губ від LCF

Нажаль тут я сфотографувала лише свотчі,а далі побігла по справах,тож фотографії як це виглядає на губах немає, але повірте, це виглядає розкішно👸🏼