AsyaFox

Двічі в одну річку не увійдеш…

Двічі в одну річку не увійдеш…
Двічі в одну річку не увійдеш…

Він її ображав а вона за ним бігала... ні, це не про відносини, але прояв неповаги до себе все ж таки є! Хоча й маю виправдання - у мене були неабиякі надії 👀

Хочу уточнити : я не схильна до алергій людина , це перший продукт який викликав таку реакцію.

Спочатку я придбала олівчик Maybelline Tattoo liner у відтінку "глибокий аметист", і це була любов з першого погляду, я впевнена що якби не алергія, я використовувала б його на постійній основі замість підводки, і у всіх відтінках, адже він лягав рівномірно,, насичено, яскраво, тримався на повіках весь день, і повністю виправдовував назву "тату лайнер". Прикріпляю фото:

Двічі в одну річку не увійдеш…
Двічі в одну річку не увійдеш…

Перший дзвіночок від "абюзера", я відчула вже ввечері після дня зі стрілочками, очі пекли, сльозилися, і почервоніли. Змивши макіяж, лягла спати. Та мабуть якась частина продукту залишилася між війками, адже на ранок у мене так закисли очі, що я не могла їх розплющити! Фото цього жаху прикріплюю:

Глибокий аметист полетів глибоко в сміттєвий бак 🫦. До речі, почервоніння трималося близько 3-х днів...

Та як і буває зазвичай з абюзерами, голова досить швидко забуває все погане, і приходить до геніального заключення, що може й не був цей олівчик таким поганим, а може це я якась не така? А може він змінився ? Може в іншому відтінку він не буде так до мене відноситись? 🫶🏻 Так от, через півроку я вирішила знову купити ТатуЛайнер від Мейбелін але вже у відтінку 976 Софт Бронз, і що ви думаєте ? Через годину знову дискомфорт, знову біль. Добре що в цей раз мені вистачило розуму відразу змити його, а не чекати почервоніння... Хочу уточнити : я навіть не наносила його на слизову, лише повіко, лише звичайні стрілочки, а результат схожий на хімічний опік 😭

Дівчата ! Не робіть помилок ! Вони не змінюються! Навіть якщо йдеться про звичайний олівець , а не про вашого тюбіка.