Кирилюк Вікторія

Рум'яна, які реально дають колір природнього рум'янцю☺️

Рум'яна, які реально дають колір природнього рум'янцю☺️
Рум'яна, які реально дають колір природнього рум'янцю☺️

Довго я шукала ідеальні рум'яна. То купувала з блискітками, то занадто персикові, то яскраво рожеві, то занадто коралові. Ооох, це було важко, бо жоден відтінок мені не подобався на собі😔. І тут я без жодних планів на рум'яна, пішла до магазину і знаходжу цих красунчиків🤭🥺

Рум'яна-стік, в ідеальному для мене відтінку, ідеальні по текстурі, не занадто пігментовані, без жодних блискіток і добре тушуються - хіба ж то не щастя?😅

Це ті самі рум'яна-мультитаскер, які можна використовувати і на щічки, і на повіки(як тіні) і на губи(як помаду). Таким чином створюючи щоденний швидкий мономакіяж, який виглядатиме дуже гармонійно.

Відтінок: у мене 03, але всі відтінки дуже гарні, якщо не помиляюсь, їх там чотири.

Ціна: завжди пишу приблизну ціну, бо знаю, що завжди зручніше знати приблизну ціну продуктів. Отже коштують ≈60 грн.

Якість: як я і написала вище, добре тушуються, відтінок дуже близький до натурального рум'янцю, не надто пігментовані, але можна нашаровувати і досягти потрібної інтенсивності кольору. Ідеал😌☺️

Спробую в наступному Лукс показати мономакіяж цими рум'янами, думаю буде гарнюньо😊

Свотч рум'яшок