Мої пусті баночки та трохи декоративної косметики з якою пора прощатись

Мої пусті баночки та трохи декоративної косметики з якою пора прощатись

1. Помади Bellaoggi Італія вже пахнуть неприємно згірклим маслом . Нажаль вже строк використання прийшов до кінця. Були дуже класні зволожувальні і дуже приємні на губах.
Колір дуже красивий нюд 😍 на руці можете побачити свотч.

Дизайн чудовий і дуже зручний.

Помади зволожувальні і чудові у носінні.
Рада тому періоду , коли могла купувати італійську косметику Bellaoggi.

Мої пусті баночки та трохи декоративної косметики з якою пора прощатись
Мої пусті баночки та трохи декоративної косметики з якою пора прощатись

2. Олівець червоний від Floormar жахливий . Він дуже не зручний, а грифель у нього дубовий.

Я його дуже часто плутаю з kodi - тому буду викидати. Жахливий жах який не зрівняти з ідеальним Kodi.
Беру олівець намагаюсь обвести контур губ, а він не малює !🧐 І так майже кожного разу і бачу , що це не той олівець.
Все прийшов час з ним попрощатися😉
'

3. Моя улюблена ратівниця Сульсена шампунь. Кожен місяць нею користуюсь.
Для мене це найкращий засіб від сухості шкіри та лупи. Дуже і дуже задоволена цим засобом.

4. Пуста баночка від Garnier - Гіалуроновий алое-крем для сухої та чутливої шкіри обличчя Garnier Skin Naturals. Я від нього не в захваті, колись купила бо при купівлі 2х продуктів третій був у подарунок щей плюс до цього всього і фірмовий термос. Термос хороший досих пір ним користуюсь.

Повторно купувати не буду, буду шукати щось більш дієвіше.


5. Закінчився вітаміни - харчова добавка "Вітамін Д3 і К2" Carlson Labs Vitamin D3 + K2.
Це дуже якісні та хороші вітаміни. Дуже рада що вони продаються на Мейкапі.

Vitamin K2 as MK-7, Healthy Origins, 100 мкг, 60 капсул
Баночка вітаміну К2 який допомагає вітаміну Д засвоюватись та йти в правильне русло.
Дуже хороші вітаміни та хороші фірми.

6. Шампунь з алоє вера Equilibra. Користуюсь цим шампунем постійно , в нього ніжний запах від якого не крутиться голова та не має алергії. Але він трохи підсушує шкіру голови, нажаль .
Ось тут був огляд
https://club.makeup.com.ua/post/8760/

7. Зволожуючий гель зі 100% алое Babe Laboratorios Aloe Gel Travel Size. Нажаль, зовсім не підійшов. Гель піде у смітник , а ємність використаю повторно для гелю для душу в подорожі.
Повний відгук ось тут:
https://club.makeup.com.ua/post/9608/

8. Живильний спрей для обличчя Garnier Bio Rich Argan Nourishing Mist з екстрактом аргани, 150 мл - честно не пам'ятаю який він .
Його пора вже викидати бо строк придатності вже скінчився.