Fraulein

Косметика Safi, яку не варто брати навіть заради експерименту

Косметика Safi, яку не варто брати навіть заради експерименту

Зізнавайтесь, хто також любить іноді заходити до цього магазину та купувати усілякі дрібниці, навіть коли вони не потрібні?

Ця косметика стала досить популярною у соцмережах цього року. Не дивно, там багато різноманітних штучок, косметики і т.д. Ціна смішна, і, знову ж таки, азарт і цікавість, а чи можна там знайти щось класне?

От і я повелась і накупила декілька різних продуктів. Дещо сподобалось і поселилось у моїй косметичці, щось не сподобалось, а щось викликало непорозуміння і відразу полетіло до смітника. Не наважуюсь там брати тональні засоби або туші, а ось усілякі олівці для очей і губ, помади і сухі текстури - цілком можна спробувати.

Тут я вже писала про приємні знахідки для макіяжу губ:

https://club.makeup.com.ua/post/15802/

Взяла у відтінку 01.

Думала це буде найсвітліший натуральний відтінок, але трохи не вгадала. Адже тестерів тоді ще було і не можна було здогататись, що ж там всередині...

Він рожевий, точніше має відтінок рожевого золота. І особисто мені такого кольору хайлайтер не подобається.

Особисто мені аромат нагадує запах бабусиної косметики, такий прілий з кислинкою... жах

Вокруг отвору засихає продукт і потрібно постійно його чистити, навіть коли не користуєшся...

Нанесла на обличчя - роз'їв тональний крем, виглядав як синець та ще й дико дратував цей жахливий запах!

Спочатку думала, що буду змішувати з кремом для тіла та наносити в якості шимеру, але не склалось. Він нещадно полетів до смітника.

У наявності було два відтінки - я взяла той, що більш рожевий.

Упаковка досить якісна, не хлипка, гарно виглядає. Дизайн у вигляді троянди - то взагалі краса.

Має легкий, ненав'язливий аромат.

Коли усі кольори змішуються між собою - виходить легкий світло-рожевий колір.

Він якийсь дивний, наче крейдовий, не натуральний, на шкірі взагалі як поросячий...

Нанесла один раз і... вирішила, що нам не по путі))

Може комусь і сподобається, але я вважаю, що навіть за таку ціну можна знайти кращі аналоги. Навіть той же GlamBee з рожевої колекції.

В цю підбірку також хочу додати і цей продукт. Хоч це і на Safi, але теж з А.

Писала про нього тут

https://club.makeup.com.ua/looks/13229/

Всім бажаю гарного дня та вдалих покупок! ♥️