Кирилюк Вікторія

Хайлайтер, що створить ефект сяючої зсередини шкіри

Хайлайтер, що створить ефект сяючої зсередини шкіри

Я готова співати оди цьому хайлайтеру від Glambee😍 Це сяйво закохало мене в себе з першого погляду, але давай про все по порядку.

Хайлайтер на затесті в мене був приблизно з середини вересня і саме тому я вже готова поділитися цією знахідкою з Клубом🤗
Почнемо з того, що в мене жирний тип шкіри і блиск з'являється через певний час, хочу я того чи не хочу, тому раніше хайлайтер мене не цікавив як продукт. Та з приходом осені захотілося чогось жвавенького, сяючого, ніжного і милого. Так я і придбала це маленьке диво, без якого макіяж тепер не виглядає настільки свіжо✨
Відтінок: 01, ніжний золотавий з рожевинкою, переливається неначе перлинка. Я б не сказала, що це відтінок рожеве золото, але і просто золотавим його теж не назвеш.

Стійкість: тримається добре, з раннього ранку і до вечора хайлайтер все ще зі мною. Не підводив ні разу.

Текстура: просто рідкий хайлайтер, до речі можна нашаровувати для сильнішого підсвічування✨
До речі блискітки дуже-дуже мілкі, через це і виходить ефект неначе шкіра світиться зсередини і виглядає дуже натурально (особливо якщо розтушувати трошки переходячи з вилиць на щічки та на скроні, тоді взагалі вау-вау).
Якість: чудова, мені дуже подобається і відтінок, і те як носиться та наноситься, і стійкість, коротше кажучи - це любов ❤️

Ціна: чесно, не пам'ятаю за якою ціною я його брала, але було близько 40-60грн зі знижкою. Зараз на сайті ціна 68 грн зі знижкою (139 грн повна ціна).

Хайлайтер, що створить ефект сяючої зсередини шкіри

А ось і свотчі. Просто нанесений і розтушовані варіанти. Фотографувала під різними кутами, щоб передати це сяйво через камеру✨