OKazkova

Сяйво мільйонів зірок

Сяйво мільйонів зірок

Дуже рідко роблю гелевий манікюр, зазвичай або взагалі нічого не наношу на нігті, або використовую Розумну емаль. Тому мій домашній асортимент засобів для гелевого манікюру доволі скромний: камуфлювальна база, топ і якийсь кольоровий лак. Та от до зимових свят захотілося чогось яскравого. Так у мене з'явився Vizavi Professional Gel Polish Day To Night колір 4.

Цього тижня нанесла його вперше і... Це щось неймовірне! Я навіть не очікувала, що він буде таким гарним 😍 Фото та відео не передають всієї його краси. Сяє мільйонами зірок!

На мою думку, блиск особливо яскравий при штучному освітленні, але при денному також виглядає дуже привабливо.

Наноситься та розподіляється легко. Добре пігментований, вистачає навіть одного шару для гарного ефекту.

Під нього використала камуфлювальну базу Milky White також від Vizavi Professional. Мені дуже сподобалося, як вони виглядають разом. Зверху каучуковий топ від Jerden.

Я не спеціаліст з манікюру. Зазвичай у мене гель-лак тримається десь тиждень, незалежно від брендів, використання праймеру чи ще якихось чинників. Явно ж роблю щось не так 😄 Тому порад роздавати не буду. Але цей лак мені дуууже сподобався!

Сяйво мільйонів зірок
Сяйво мільйонів зірок