yashinoki

23 грудня

23 грудня

🤗 Питання до вас: Чим Ви пишаєтеся?

(Відверто кажучи, цим адвентом. Ідея виникла спонтанно, але щодня продовжувати шукати інформацію, готувати фото і відгук, не дивлячись на втому і щоденні обставини, стало викликом. Без зворотнього звʼязку це перетворюється на безглузді тортури. Тому я вдячна за вашу підтримку і кожен коментар. 🫶 Я також зустріла чуйних щирих людей і вважаю це справжньою винагородою за свої старання.🥰)

👀Цікавий факт: Стандартної помади вистачає на 293 разів або 10 місяців щоденного користування. Консилера - на 250 разів. Пудрових румʼян чи хайлайтеру - на 630. 😱

🤍 Сьогодні згадаю про бренд, про який чомусь мало говорять, але який точно заслуговує на овації. В нього є східна вишуканість, де неймовірна якість в танку з гармонійними напівпрозорими, природними пастельними барвами. Японський бренд Suqqu (читається «Сукку») вже 20 років на ринку, але досі залишається нішовим. В них є і догляд, але я не можу відвести очей від їхньої декоративки. В моїй маленькій колекції тіні для брів, консилер, помада, блиск для губ і порожня баночка тонального. Але ще марю їхніми тінями, румʼянами і пудрою. 🤤 Глянула на абзац вище і мушу взяти себе в руки. 😑

23 грудня