Йогурт для шкіри? Ніжний, ненав'язливий аромат гелю і непогані миючі характеристики.

Йогурт для шкіри? Ніжний, ненав'язливий аромат гелю і непогані миючі характеристики.

Вітаю🍀
Гелів багато не буває. І я, як всі представники прекрасної статі, кожного разу шукаю для себе кращий ніж був попередній. От такі ми дівчатка)😘
Останнім в моєму користуванні був Крем-гель для душу "Аромат чорниці"Fa Yoghurt.🫐
1. Мені довподоби лаконічний дизайн і дуже ергономічна форма бутилочки. Для поціновувачів мінімалізму- зняли етикетку і гарненька біленька пляшечка у вас на полиці. (Знаю, що дехто робить і наклеює свої написи на шампунь, гель і тд., щоб усе в одному стилі).
2. Аромат не яскравий, не приторний. Ніжний, легкий, трішки не солодкого йогурту і ягідки. Для мене він навіть освіжаючий трішки. Приємний однозначно. І серед усіх гелів Fa цей, я б сказала, відноситься до нейтральних.
3. На шкірі він ніжно піниться, консистенція в міру рідка, не прозорий, на кшталт йогурту.
4. Аромат на шкірі не лишається. Очищує добре. Особливого зволоження не дає, але і не сушить. Це вже плюс.
5. Розійшовся в мене він швидко, піни дає не багато, змивається добре, аромат у ванній кімнаті майже не залишає.
Загалом гель має мити, а крем-гель для душу "Аромат чорниці"Fa Yoghurt з цим справляється чудово!🫐 Тому я ним задоволена+ приємний аромат в процесі використання.

Йогурт для шкіри? Ніжний, ненав'язливий аромат гелю і непогані миючі характеристики.