Lytvynenko

Брюнеткою заходжу у новий рік #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Брюнеткою заходжу у новий рік #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
Брюнеткою заходжу у новий рік #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Я планувала зробити волосся більш насиченим, але вагалася декілька місяців. Особливо влітку загорілася, коли вчергове колір вигорів і я стала рудоватою.

І тут тестування 😍 наважилася, коротше кажучи. Колір обирала майже навмання, скоріше по фото на коробці.

Бокс LOréal Paris Excellence​ виглядає естетично та мило 🥰 Включає в себе:

  • власне фарбу у відтінку 3U - Універсальний темно-каштановий. Я ще думала, якщо буде одна, то на свою густину докуплю. Зраділа, коли побачила пару ☺️
  • настільне дзеркало BaByliss PRO. На скляній та мармуровій поверхні розʼїзжається, на менш гладкій - стоїть добре.
  • компактну щітку для волосся Tangle Teezer. Люблю їхні щітки, але ношу в сумці велику, з цією крихіткою буде інша справа)
  • листівку від L'Oréal Paris Excellence.
Брюнеткою заходжу у новий рік #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
Брюнеткою заходжу у новий рік #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
Брюнеткою заходжу у новий рік #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
Брюнеткою заходжу у новий рік #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

В коробочку фарби входить все необхідне, я в цьому не розбираюся, робила все по інструкції, вона, на щастя, поетапна, абсолютно легка і доступна. Хіба що тест на алергію ніколи не роблю 😅 завжди ліньки, поки все було добре, сподіваюсь так і буде надалі))

Видавила краску з тюбика в пляшку з проявником та швидко змішала до однорідної консистенції. Аплікатор-гребінець не використовувала, на моє густе та в'юнке волосся вона не підходить, думаю.

Спосіб нанесення одразу з пляшки зручний, мене фарбував чоловік і йому все сподобалося 🤩 рукавички йому зайшли особливо, каже приємні, не злазять)

Почитавши відгуки, що колір одразу темніший виходить, тримала на 5 хв менше, хвилин 25. Місцями трохи підпікало. Запах притаманний безаміачним фарбам, терпимий, не надто різкий. Зі шкіри фарбу змивала знежирювачем для манікюру, а потім зрозуміла, що теплою водичкою виходить не гірше.

Під час змивання уже відчувалося мʼяке та доглянуте волосся, шампунь та маска, приємного аромату, до речі, зробили волосся більш шовковистим та трохи сяючим.

Я розуміла, що колір буде темніший ніж на коробці, але ви б бачили мій шок, коли ввечері, при штучному освітленні та з мокрим волоссям, я побачила смоляний чорний 🫣 Та на ранок це була така приємна несподіванка, коли вийшло сонечко і пасма заблищали приємним каштановим😌

Дивлюся на себе і не впізнаю, просто інші людина) Я дуже хочу подивитися, коли декілька разів помию волосся, щоб насичений та темний відтінок трохи пішов.

На сонці цей колір дуже гарно переливається, має глибокий відтінок, без синього, на щастя. Бо такий мені точно не пасує.

Радію, що 2024 почну в новому образі, він мені подобається, хоча я роблю ставки на трохи світліший відтінок, більш шоколадний, коли темний змиється 😌

Якістю фарби задоволена і навіть приємно вражена, що проста домашня процедура дала хороший результат та мʼякість волосся, як з салону 🤩

Я до останнього сумнівалася, робити вдома, чи піти в перукарню, цікавість та азарт виграли і чоловіку зʼявилася робота на вечір середи))