Гайдук Ангелина

Цей бокс перевершив усі очікування! #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Цей бокс перевершив усі очікування! #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
Цей бокс перевершив усі очікування! #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Я очікувала отрмати бокс з фарбою, я ніяк не очікувала ТАКОГО наповнення:

  • 2 упаковки самої фарби
  • оригінальна Tangle Teezer (ще й у рожевому кольорі😍 так давно собі хотіла, я пищала від радощів)
  • настільне дзеркало Babyliss (дуже стильне та практичне, особливо щоб брати з собою в подорожі)

Ну і просто подивіться навіть на сам бокс, він неперевершено гарний, всі ці нюдові відтінки це просто 💔

Цей бокс перевершив усі очікування! #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub
Цей бокс перевершив усі очікування! #мійритуалкрасизexcellence #testmakeupclub

Коли втіхли емоції від неймовірної краси боксу, я відкрила саму фарбу. Спойлер: там все також ну дуууже гарно.

Оформлення усіх баночках супер-естетичне, ці нюдові відтінки просто нейїмовірні. Як і палітра фарб - дуже сучасні натуральні відтінки, які виглядають "як своє" волосся, тільки трішки краще.

У наборі було все що потрібно, і навіть більше. Приємний бонус - великий об'єм шампуню та масочки 😇

Тест-драйв виконали на свекрусі, тому що я недавно зробила аертач і мені ще рано було 😄 Я була у ролі майстра колориста ось по пунктам мої враження:

  • Дуже зручне пакування для змішування та нанесення фарби, прикольна насадка для нанесення та розподілення
  • Приємний аромат самої фарби та усіх доглядових засобів, ніяких різких запахів
  • Зручна в нанесенні конситсенція, не рідка і не густа - те що треба для ʼчайників'

Спойлер: дуже нервувала, щоб відтінок вийшов гарним 🥲

Варто також згадати, що ніяких неприємних відчуттів з боку шкіри голови модель не відчула - все пройшло комфортно та безпечно (слава богу, а то я б була винувата😄)

Ми результатом задоволені, відтінок як після салону - такий натуральний беж, дуже приємний та ненав'язливий. Тому можемо сміливо рекомендувати. Дуже вдячні Makeup та Loreal за таку можливість💔

А як вам результат? Зверху - до, знизу - після (очевидно, але про всяк випадок 😄) Сподіваюсь допис вийшов корисним та цікавим, буду дуже рада запитанням 😇