Мороз Яна

Подарунок під ялинку від Make up i L’Oréal Paris

Подарунок під ялинку від Make up i L’Oréal Paris

Привіт усім!

Для мене випробування всіх можливих фарб і пошук, найімовірніше, ніколи не завершаться. З природи я русява, тому завжди шукаю освітлення на пару тонів найбільш делікатними способами. Кращою альтернативою є саме фарби для волосся без аміаку. Вони, правда, не забезпечують сильного освітлення, але якщо ви така ж, як і я, то вітаю в клубі)

Ця фарба для волосся для мене — справжнє відкриття! Її найсвітліший відтінок(10U) ідеально підходить тим, хто має рівень волосся не нижче 8. Вона не лише надає волоссю дуже ніжне освітлення, але також забезпечує ефективний догляд і чудовий блиск.

Особливо хочу відзначити шампунь і маску — це просто кохання ❤️

Вони додають волоссю доглянутого вигляду і блиску.

Експеримент із фіолетовим шампунем та бальзамом проти жовтизни виявився вдалим - отриманий відтінок просто ідеальний, а невеликі недоліки, такі як трошки жовті корені, стали практично непомітними.

Загалом, я в захваті від цієї фарби та доглядового комплексу. Рекомендую всім, хто цінує щадливе освітлення та чудовий результат результат!

А додаткові подаруночки у вигляді дзеркала і ідеальної щітки для волосся - допомогли зробити самостійне фарбування набагато зручнішим і швидшим 🥰

(насадка зі щіточкою в комплекті фарби в цьому плані - топ-топ!)

Подарунок під ялинку від Make up i L’Oréal Paris
Подарунок під ялинку від Make up i L’Oréal Paris
Подарунок під ялинку від Make up i L’Oréal Paris
Подарунок під ялинку від Make up i L’Oréal Paris
Подарунок під ялинку від Make up i L’Oréal Paris
Подарунок під ялинку від Make up i L’Oréal Paris