Бернацька Юлія

Мій топ-10 найкращих покупок у 2023 році

Мій топ-10 найкращих покупок у 2023 році

Із задоволенням поділюсь списком найбільш вдалих покупок.

Насправді покупок за рік було чимало та ще й MAKEUP Club радував подарунками.

Тому почну свій топ з найулюбленіших рум'ян від Lamel у номері 402. Вони прекрасні, легко наносяться та тушуються. Кирпичного кольору без шимеру. Дуже освіжають обличчя.

Палетка для контурінгу Lamel 03 відтінок. Гарна пігментація. Легко тушуюється. Хайлайтер іноді використовую, як тіні.

Автоматичний олівець для брів Maybelline 04 Medium Brown. Він просто ідеальний. Не робить жорстких штрихів. Не рижить. Натуральний коричневий. Зручна щіточка. Ще й автоматичний - вистачить на довго.

Бальзам для губ Catrice 010. Ніжний персиковий нюд. Комфортний на губах. Добре зволожує губи. Стійкість слабенька, але я йому це прощаю.

ВВ крем Missha номер 23. Не жовтить, з сірим підтоном. Чудово підлаштовується під тон шкіри. Гарне перекриття з вологим фінішем.

Пензлики від Topface у номері 02 і 08. Це прям Вау, за таку ціну, така чудова якість. М'які та зручні. Ворс не лізе.

Туш для вій подовжуюча Maybelline New York. Це найкраща туш, яка в мене колись була. Вона не відбивається на повіках, не осипається. Змивається також прекрасно, не роблячи "очі панди". Насичено чорного кольору, профарбовує та подовжує вії.

Гель для вмивання Bioderma. Ніжно та якісно очищує шкіру. Не сушить, що ще треба.

Протеїновий шампунь з колагеном Esthetic House CP-1. Чудово піниться та очищує шкіру голови. Не пересушує волосся. Помітила, що з ним голова не так швидко жирниться.

Есенція для регенерації і зволоження волосся Daeng Gi Meo Ri. Вона супер. Надає блиску волоссю та шовковистості. А що найголовніше допомагає вирівняти та приборкати неслухняне волосся ( я лише зовсім трішки проходжусь випрямлячем, люблю рівне волосся).

Волосся після неї розсипчасте, легко розчісується.

Мій топ-10 найкращих покупок у 2023 році
Мій топ-10 найкращих покупок у 2023 році
Мій топ-10 найкращих покупок у 2023 році
Мій топ-10 найкращих покупок у 2023 році
Мій топ-10 найкращих покупок у 2023 році
Мій топ-10 найкращих покупок у 2023 році
Мій топ-10 найкращих покупок у 2023 році
Мій топ-10 найкращих покупок у 2023 році