Коваль Анна

#fairytalemakeup Анна з Крижаного сердця

#fairytalemakeup Анна з Крижаного сердця

Вибір саме Анни був для мене очевидний: найбільше співпадіння у зовнішності, однакове імʼя ну і головне - для цього образу не треба навики вау макіяжу і зачіски, яких у мене немає😂

❄️Анна - дитина душею і ззовні (в цьому ми, до речі, теж з нею співпадаємо), а тому її особливість - це великі, трохи наївні очі. Тому за виразність відповідала туш Maybelline Sky high та підводка Eveline Variete, з якою справляться навіть такі як я.

❄️Також у Анни завдяки молодості та холоду завжди румʼяні рожевенькі щічки. Я такий ефект дуже люблю в повсякденному житті, часто наношу достатньо багато румʼян, у цьому мій улюблений помічник - Bourjouis 34 Rose dor. На цій фотці не можна їх повноцінно розгледіти, вони заслуговують окремого поста, але це - скарб

❄️Тон та консиллер, які надають свіжості - Patricia Ledo та Eveline Magical perfection відповідно. Обидва продукти - моя любов, але без консилера ці дні особливо важко обійтися🙈

❄️ Ну і остання важлива деталь - це її губи, насиченого ягідного кольору, але природні. Для цього ефекту мені став у нагоді вже забутий бальзам Nivea Watermellon shine.