Viktoria Ilnytska

Викидушки року

Викидушки року

Багатьом з вас може здатися, чи не зробила я раптом помилку у слові «року»😅 Та ні))

Ваші щомісячні пости про пусті баночки з їх кількістю, просто вражають😱

Завжди думаю собі: яяяяк за місяць можна це усе використати повністю?)

У мене є багато різних засобів які я міксую, тобто не користуюся одним гелем для душу, чи тільки однією тушшю… У мене по два/три засоби, десь може й більше, на одне призначення😅

Тому і пустих баночок за рік назбиралось зовсім небагато🤷🏼‍♀️ Отож давайте розбирати: (усе буде коротко, по суті, як воно є)

Сам кондиціонер гарно помʼякшує довжину волосся, зазвичай тримала 3-5 хвилин. На цьому все🤷🏼‍♀️ Як звичайний кондиціонер, на підтримання відтінку не вплинув ніяк. (Пробувала потримати довше, як маску, але на жаль)

Ціна коливається від 215 до 300 грн💸

Це аптечна косметика, яку мені прописала косметолог. Сам тонік гарно тонізує та освіжає шкіру обличчя, ніяких почервонінь після застосування. Спрацював на 100%

Ціна коливається від 400 до 500 грн💸

Чудово очищує обличчя від забруднень та макіяжу. Має нейтральний запах, гарно зволожує та заспокоює шкіру✨

Ціна коливається від 360 до 500 грн💸

Саме по собі волосся в мене починає жирніти на третій день після миття🙌🏼 І часто буває так, що часу ну зовсім немає на миття, а вигляд охайний потрібно мати тут і зараз. Багатьом на допомогу приходить цей шампунь, та не в моєму випадку🥲 Не знаю чому, але після його застосування волосся стає більш жирніше, тож дана покупка в мене не повториться🤷🏼‍♀️

Ціни на маніатюрку коливаються від 100 до 200 грн💸

Цей кремчик чудово зволожує, моментально вбирається у шкіру рук, живить та рятує від сухості, він 10/10🙌🏼

Ціна коливається від 200 грн до 300 грн💸

Це моя перша сироватка, яка спершу визвала нехорошу реакцію, але з наступним застосуванням усе було добре☺️ Мені вона сподобалась, так як надавала обличчю сяяння і гарний вигляд✨

Купувала в Європі, в районі 700 грн💸

Сироватка мені сподобалась за першого ж використання. Жодних подразнень. Рекомендовано застосовувати як в ранішньому догляді, так й у вечірньому🙌🏼 Має властивість висвітлювати трохи тон шкіри та вирівнювати його✨

Ціна коливається від 790 до 890 грн💸

Це чи не перший дезодор, який мені підійшов в плані найдовшої дії проти запахів під пахвами🙌🏼 У мене були і спреї і кремові, і мінеральні… І лише цей справився зі своєю задачею на 100%☺️ Маю з ним спокій)

Ціна від 60 до 70 грн💸

Цей бібі крем я неодноразово повторюю, адже він підходить мені на кожен день, гарно перекриває мінімальні недоліки шкіри, пристосовується під тон і економний у використанні🙌🏼

Ціна коливається від 200 грн до 250 за 20ml💸

Саме цей відтінок повторювати навряд чи буду, бо він для мене вже занадто темний😅 Але стійкість та якість цих помад просто топчик🙌🏼 Про них розповідала тут:

https://club.makeup.com.ua/post/22189/

Ціна від 250 грн до 290💸

Вона щільно лягає на губи, дуууже довго тримається🙌🏼 Але, сушить і можливо пересушує.

Ціна від 209 грн до 250 грн💸

Туш непогана, подовжує вії, але все ж, розумію що закручена кісточка мені більш до вподоби🤷🏼‍♀️

Ціна від 270 грн до 340 грн💸

Це моя незмінна любов серед тушей) Кісточка, що завиває та профарбовує кожну війку🙌🏼 Майже завжди використовую її у макіяжі)

Ціна від 280 грн до 370 грн💸

Гарно підходять і як в одному нанесенні розтушовуючи, так і для нанесення на підложку з інших тіней для надання інтенсивності макіяжу очей✨

Ціна від 240 грн до 360 грн💸

Вперше спробувала меншу версію цього шампуню - 100 мл. Коли він закінчився, придбала для себе 500 мл🤩 Вистачило на рік, міксуючи миття голови іншими шампунями. Цей засіб гарно зволожує волосся та робить його мʼяким, а запах просто чудовий🙌🏼

Ціна за 500 мл коливається від 365 грн до 480 грн 💸