Василишин Віра

Плюси й мінуси популярного корейського SPF Beauty of Joseon Relief Sun Rice+Prebiotics

Плюси й мінуси популярного корейського SPF Beauty of Joseon Relief Sun Rice+Prebiotics

Вітаю, друзі! Нещодавно придбала популярний зараз корейський SPF. Хочу поділитися моїми відчуттями, можливо, комусь допоможе у виборі свого засобу.

Перш за все, у мене тонка чутлива шкіра з рожевим підтоном, з веснянками і схильністю до куперозу.

Крем має дуже приємну молочну текстуру, дуже легко розподіляється і залишає приємний глянцевий фініш (мені з моєю нормальною, трішки суховатою шкірою сподобалось). Дуже легко поглинається , не вибілює обличчя, добре зволожує. На цьому плюси закінчились.

За хвилин 5 після нанесення з'являється доволі сильне почервоніння і відчутне печіння, може тривати до двох годин. По відчуттях, ніби шкіра палає зсередини. Засіб тестувала на зап'ястку, все було гаразд, на обличчя наносила рази 3, намагалась все-таки дати йому шанс, але кожного разу однаковий ефект для шкіри.

Загалом засіб має дуже багато позитивних рис, але власницям чтуливої, схильної до почервонінь шкіри, може не підійти.

P.S. Користувалась також сироваткою цього бренду з прополісом та ніацинамідом, вона викликає легке печіння і почервоніння, але тут я не експерт, можливо, такий принцип дії самого ніацинаміду. Поки що сироватку не виключаю, продовжу тестувати, просто спробую наносити меншу кількість.

Василишин Віра
1
Підписники
0