Malisa

Антисептики - санітайзери - наскільки вони зараз актуальні?

Антисептики - санітайзери - наскільки вони зараз актуальні?

Декілька років тому антисептики були по ціні золота майже в усіх сенсах цього слова. Хоч зараз це навіть і смішно згадувати (або і треба вже пригадувати, згідно нових даних, що карантинні обмеження можуть повернутися).

Але я і досі, можливо, за звичкою користуюся санітайзерами і намагаюсь тримати хоч якусь мінімальну упаковку в сумочці.

Гель від Гарньєр мені подобався - так, він залишає невелику липкість, але вона повністю щезала хвилин через 10 після нанесення. При цьому не пахне термоядерно, хімозно, не має зайвих віддушок та барвників.

Бо я пам'ятаю яскараво зелений гель від одного бренду, який в мене випадково потрапив на делікатну річ.. Хто ж знав що дозатор плюється! Пляма тоді залишилась, яку ніщо так і не взяло :(

Зараз "добиваю" залишки цього флакончика (останній герой) не по інструкції. Знаєте як класно він відтирає різні плями на різних поверхнях? Отож! ))

Та і протерти змоченою в ньому серветкою екран телефону, клавіатуру ноутбука, мишку - липкості не залишає, але точно всіляких мікроорганізмів (бактерій) на речах стає менше.

А чи ви зараз користуєтесь антисептиками? Чи закинули в шафу разом з маскою?