Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick&Maybelline New York Color Sensational Lip Liner

Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick&Maybelline New York Color Sensational Lip Liner

Червоне дуо, яке я використовувала на свято, всі робили компліменти та питали що на губах🥰

Що ж, памада гарного кольору, обовʼязково треба наносити декілька шарів, досить швидко застигає. Щодо суперстей, не можу так сказати, я була з нею у кафе, і вона зійшла. Не плямами, а гарно з яскраво червоного у більш рожевий.

Олівець має дуже приємну текстуру, мʼякий, кремовий, ніби масляний. Колір теж дуже гарний. Добре промальовує контур.

Наразі, хочу спробувати і інші відтінки з цих лінійок, продукти мені сподобались.

Спочатку здається, що за тонами вони не луже підходять, я взагалі хотіла придбати інший відтінок олівця, але його не було в наявності, мені було терміново, тому вже обрала цей. Але авжеж ніяк не залишилась розчарованою!

Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick&Maybelline New York Color Sensational Lip Liner
Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick&Maybelline New York Color Sensational Lip Liner
Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick&Maybelline New York Color Sensational Lip Liner
Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick&Maybelline New York Color Sensational Lip Liner