Lytvynenko

Знайомство з ароматами Masaki Matsushima

Знайомство з ароматами Masaki Matsushima

Masaki Matsushima - це японський дизайнер, відомий своєю роботою в галузі моди та парфумерії. Для мене його аромати були новими, завдяки презентам від MUC, була чудова можливість з ними познайомитися, через такі малютки, 1 мл.

Аромат для неї.

Одразу мене цей аромат засмутив і здався примітивним 🤔 проте, розкрившись... думка трохи змінилася.

Зустрічає аромат початковою фруктовою нотою груші та лічі, що одразу надає свіжість, легкість і солодкуватість. Тут мені здалося, що аромат дещо плоский і невиразний.

У серці розцвітає глибина, відчувається квітковий аромат, але не приторний. Солодкий горошок, що присутній в цьому букеті, ледь вловимий, але додає цікавий, свіжий відтінок.

На заключному етапі Masaki Matsushima Matsu Sakura перетворюється у романтичний, теплий та трохи гіркуватий аромат, завдяки нотам мускусу та пачулі.

Стійкість: 4-5 годин, на одязі довше. Шлейфовий.

Думаю, чудово підійде на весну-літо. Для молодих дівчат буде вдалим варіантом на щодень.

Ці парфуми не на мій смак, хоча ноти цікаві. Тропічно-квітково-солодко-теплі відтінки можуть асоціюватися із сакурою, хоча більше нагадує весняний сад загалом.

Для себе не придбала б, але на подарунок дівчині-підлітку могла б розглянути.

Аромат для нього, але по факту, унісекс.

Мені цей аромат прям дуже 🤤Шкода, чоловіку не дуже зайшов, мабуть, буду користуватися я.

Початкові ноти додають легкий та делікатний трав'янисто-пряний характер, даючи свіжість та легкість. Тут є і теплота, і енергія.

У серці - листя фіалки, що дають цвітучість і ніжність, роблячи аромат більш комплексним і таким, що пасуватиме жінкам.

У кінці - вологий мускус, пудрові відтінки та солодкувата теплота.

Стійкість: 4-5 годин, близький до шкіри та не шлейфовий.

Мені він подобається на холодну пору, цікаво, як розкриється навесні.

Це аромат чистоти, випраного одягу та морських хвиль, що асоціюється із спокійним та рішучим чоловіком 😻 Ще перед очима образ білого мармуру, яким надихалися парфумери та розташували на флаконі.

Аромат для нього.

Початок: розгортається свіжість цитрусу та пряність перцю. Активний та виразний аромат, що через годину лунає ще цікавіше.

У серцевих нотах парфуму поєднання кедра, лаванди та смоли.

Кінцеві ноти Masaki Matsushima mat; homme лунають сучасністю та розкошшю. Тут і тепло, і ніжність, і пряність. Ось на цьому моменті мені почав подобатися цей аромат своєю благородною брутальністю та глибиною.

Стійкість: годин 8, на одязі довше. Шлейфовий.

На мою думку, підходить на всі сезони.

Цей аромат нагадує мені головного героя якогось дарк роману 🌶️ Багатогранний, досить сексуальний та підкреслює власність та силу чоловіка.

Аромати Masaki Matsushima стали для мене відкриттям. Приємним відкриттям, але це точно не любов з першого погляду.

🌸 Masaki Matsushima Matsu Sakura скоріше нецікавий, викликає неглибокий інтерес.

🫧 Masaki Matsushima mat; stone мені сподобався легкістю і я із задоволенням використаю його сама. Я б його назвала дійсно унісекс, на виключно чоловічий він не схожий.

🌶️ Masaki Matsushima mat; homme палкий та цікавий, я б придбала його чоловікові, от тільки його особиста думка неоднозначна виявилася.

Ви знайомі з цими ароматами? Які ваші враження?