Zera Khaibulaeva

Роликовий антиперспирант Adidas Power Booster 72H Anti-Perspirant

Роликовий антиперспирант Adidas Power Booster 72H Anti-Perspirant
Роликовий антиперспирант Adidas Power Booster 72H Anti-Perspirant

Щось хвалити, а щось сварити. Так,цей продукт буду сварити. Мала собі хороші бюджетні антиперспиранти від Garnier, так ні, душа просила спробувати щось новенького😌. Попередньо про дезодоранти від Adidas чула схвальні відгуки.

Отже придбала я цей дезодорант.

Банка з переробленого скла, кришка пластикова, дизайн взагалом мені подобається.

Поки на вулиці зима і сніг, будуть ще фото з ялинкою☺️

Рідина напівпрозора, біла. Консистенція не дуже рідка. Якщо порівнювати з Garnier, то мені здається густішою.

Роликовий антиперспирант Adidas Power Booster 72H Anti-Perspirant
Роликовий антиперспирант Adidas Power Booster 72H Anti-Perspirant
Роликовий антиперспирант Adidas Power Booster 72H Anti-Perspirant

Ролик середнього розміру, і тут отримаємо перший мінус. Ролик погано прокручується при нанесені, засіб погано виходить. Через це треба інтенсивно проводити роликом, а для такого ніжного і чутливого місця це не дуже добре. Дівчатам з чутливою шкірою може бути навіть боляче. Хоча може мені такий флакон попався, але я вже довго його тестую і щось ніяк не «розійдеться».

З горем нанесли і тут є маленький плюсик- засіб більш-менш швидко висихає.

Далі знову сварю- аромат- він мені неприємний. Я навіть не можу його описати, він різкий, трохи як чоловічий, одним словом- якийсь грубий. Я люблю легкі аромати, а цей перебиває запах парфумів. Через пару годин він слабший, але на одязі відчувається.

Він не захищає від потовиділення, але запах поту маскує і блокує. Хоча не завжди. Я взимку часто ношу гольфи, одяг прилягає до тіла, як знімаю гольф, то відчуваю змішаний аромат цього дезодоранту і трохи поту😔 Так-так, неприємно.

Ну що тут ще сказати. Я не задоволена придбанням саме цього дезодоранту. Можливо інші варіанти цього бренду мають кращий ефект і аромат. Але саме цей, нажаль, виявився невдалим.