КсеніЯ🌸

Стійкі тональні,які не підведуть • Estée Lauder&Lancome

Стійкі тональні,які не підведуть • Estée Lauder&Lancome

Тональні перевірені часом і багатьма клієнтками😉

За роки практики візажування я перепробувала дуже велику кількість тонів. Ці зайшли в мій топ давно✅

Вирішила обʼєднати їх разом, так як обидва мають схожі властивості і обидва є матуючими.

Отже, Estée Lauder Double Wear - це максимально стійкий тональний. Має рідку консистенцію, наноситься легко, але потрібно швиденько це робити. Найбільше мені подобається нанесення спонжем✅ Тональний має гарний матуючий ефект, прекрасну стійкість та гарну лінійку кольорів( NНейтральна/W тепла/C холодна база)

Наразі для мене найуніверсальніший 2С3 Fresco

Підходить більшості в літньо/осінній період. Ще ходові відтінки,які підходять більшості це 1N2, 2N1, 1W1

Єдиний нюанс, якого потребує цей тон - це гарно підготовлена шкіра. Бажано зробити пілінг/маску, нанести достатньо зволонення, за потребою шкіри- базу для затирання пор. Тобто підготовка повинна бути максимальною. Тому цей тон не на кожен день. Але він повинен бути для особливого випадку, для фотосесій та звісно роботи візажиста.

Тональний Lancome Teint Idole Ultra Wear - так само стійкий,матуючий тон, який підійде комбі/жирній шкірі. Його люблю за більш кремову консистенцію, гарну стійкість і трохи легше нанесення. В старій версії взагалі могла наносити його на кожен день. Наразі в новій версії він більш плотний чи густий, більш щільна текстура наразі стала. Але він також мій улюбленець❣️ В мене гарний нейтральний світло- бежевий колір 235N .

Також раджу під нього максимально зволожувати шкіру, наносити зволожуючу базу✅

Стійкі тональні,які не підведуть • Estée Lauder&Lancome
Стійкі тональні,які не підведуть • Estée Lauder&Lancome
Стійкі тональні,які не підведуть • Estée Lauder&Lancome
Стійкі тональні,які не підведуть • Estée Lauder&Lancome