J I N N Y

Круті бьюті-продукти від Мейбелін #testmakeupclub

Круті бьюті-продукти від Мейбелін #testmakeupclub
Круті бьюті-продукти від Мейбелін #testmakeupclub
Круті бьюті-продукти від Мейбелін #testmakeupclub

Почнемо із крутих помад. Для мене це новинка, хотіла колись придбати, але все на потім залишала.

Дуже сподобалась кісточка, хоча я завжди користувалась звичайними помадами без аплікатора, але з першого разу змогла рівненько намалюватись навіть червоною. Я вважаю, що це вже хороший показник.

На рахунок стійкості - проносила 8 годин що одну, що іншу, після їжі не скочується, на чашці не залишається. Тестувала в різні дні. На рахунок липкості - присутня зовсім легка і майже не відчувається.

Однозначно лайк, хочу тепер замовити 15 відтінок

Круті бьюті-продукти від Мейбелін #testmakeupclub
Круті бьюті-продукти від Мейбелін #testmakeupclub

Дуже продумано, дякую! Поклали 2 відтінка, мені підійшов 3, а 16 віддала мамі. До речі, саме таким вона і користується на постійній основі.

Крем чудово пристосовується до шкіри, не плямить. Мені шкіру не сушить, жирного блиску не викликав (це дуже важливо для мене, бо часто треба інші тональники покривати рисовою пудрою).

Тестувала цілий робочий день + вечір - не скотився, плямити не почав.

Однозначно раджу

Протестувала одразу 2 і на очах не дуже помітна різниця, так і ходила цілий день ) Чорна туш має більш насичений колір.

По нанесенню - мені зручніша чорна кісточкою, але це все індивідуально.

Не осипається, хоча потрапила під снігопад, не поплила

Я дуже не люблю тверді кісточки! А тут м'ягенька, дуже тонка. Малюватись дуже зручно. Гострий кінчик намалювати проблем не викликало