Fraulein

Фарбуємо брови вдома з хною від "Lisova"

Фарбуємо брови вдома з хною від "Lisova"

Вперше взяла на пробу ось таку бюджетну хну для брів.

Об'єм: 10 гр. Багатенько, вистачить на декілька місяців регулярного використання. Адже його на одну процедуру потрібно зовсім трішки.

Підготовлюю усе необхідне для процедури:

Невеличкий пакетик з порошком, нічого зайвого.

Для процедури взяла таку кількість хни. Оскільки я фарбую лише брови, то цього виявилося забагато. Додаю трішки води, добре перемішую до однорідної консистенції.

Порошок коричневого кольору, без запаху.

Мої брови ДО

Нанесла цю кашицю на брови, там де кінець брови - товстим шаром. На мені хна досить швидко "хватається", тож тримаю 5 хвилин, змиваю, аби оцінити проміжний результат та підфарбувати там, де не вистачає насиченості кольору.

Повторно нанесла та зачекала ще хвилин 7. Потім змила ватним диском, смоченим у теплій воді. Змивається не швидко, тож запасіться спонжиками.

В процесі фарбування

В процесі хна трошки підсихає, береться "коржиком". Є легке відчуття стягнутості.

Я завжди проводжу фарбування, а вже після - корекцію форми. Оскільки хна не зафарбовує шкіру під бровами, а лише волоски.

Відразу після змивання колір віддавав рижиною з краплинкою оливи. Але вже після повноцінного вмивання (десь через годину після процедури) колір став вже однорідним, темно-коричневий, без рижого підтону.

З хною не виходить чіткої форми брови. Дає натуральний ефект.

Тримається не довго. Особисто на мені - не більше двох тижнів, тож фарбування доведеться проводити регулярно.

Це фото на ранок після фарбування

В цілому, можу сміливо рекомендувати хну для брів від "Lisova"