Iryna Inred

Професійна маска, яка не виправдала моїх очікувань

Професійна маска, яка не виправдала моїх очікувань

У мене вже були засоби для волосся з макадамією Kleral system https://club.makeup.com.ua/post/19665/ і від маски я просто в захваті. Але, замість того, щоб замовити вже перевірену чудову маску, обрала у Схожі товари іншу, бюджетнішу і в широкій баночці. В результаті зручна баночка - то і є чи не найбільший плюс маски Ronney Macadamia Oil Restorative Therapy Mask.

Професійна маска, яка не виправдала моїх очікувань

Дуже підкупило, що в класифікації цього продукту значиться: професійна. Ну і я думала, якщо мені подобаються й підходять засоби для волосся з макадамією, то це поширюється на всі продукти з макадамією. Але ця маска не робить майже нічого.

Що мені не так в Ronney Macadamia Oil Restorative Therapy Mask:

  • запах - це радше якась обсмажена макадамія, ніж запах цього горіха в природному стані;
  • волосся не позбавляється надмірної пухнастості, через добу після миття голови кінчики вже електризуються (взимку);
  • немає відчуття і вигляду насиченості, пом'якшеності волосся (краще, ніж взагалі без маски чи кондиціонеру, але не надто).

Такий мій досвід. Попри привабливу ціну і справді зручну баночку, більше таку маску не замовлятиму.