дика яґіда

SUPER SLAY 10 ГОДИН краш тест MAYBELLINE / помада та туш для вій #testmakeupclub

SUPER SLAY 10 ГОДИН краш тест MAYBELLINE / помада та туш для вій #testmakeupclub

12:00 перше нанесення. перед нанесенням зробила контур олівцем та зволожила губи бальзамом для губ. помади багато, зайве прибирала серветкою, дещо відбилось на зуби! туш лягла добре, трошки забагато матеріалу, але було б дивно, якби його було замало)

SUPER SLAY 10 ГОДИН краш тест MAYBELLINE / помада та туш для вій #testmakeupclub
SUPER SLAY 10 ГОДИН краш тест MAYBELLINE / помада та туш для вій #testmakeupclub

помада тримається досі, червоний колір вже не такий яскравий, губи починають сохнути. туш тримається добре.

хороша туш надзвичайного подовження не має, вії виглядають дуже натурально, не осипається 👏

помада тримає колір, але добряче підсушила, тому я зволожити додатково бальзамом. червоний колір потроху стає малиновим на губах😍

10(!) годин з стійкою помадою super stay SLAY і я задоволена результатом. трошки відвикла від носіння помад, але сьогодні знову відчула силу, хоч спочатку здавалось що колір не мій. туш прекрасно себе поводила протягом доби)

як вам такий формат влогу? чи було цікаво? наступний тест буде цієі помади, в іншому відтінку + туш рожева sky high🩷

більше розмовних відео під хештегом #дикі_балачки💫