Dana Kravchuk

Grange makeup

Grange makeup

У світ моди стиль гранж прийшов на початку 1990-х завдяки колекції американського дизайнера Марка Джейкобса.
Хоча модні бренди не одразу повірили у перспективність такого обірваного та відчуженного стилю)
Grunge - неприємний, відразливий, неохайний.
Філософія стилю – комбінація непоєднуваного, заперечення гламуру та моди, свобода самовираження, індивідуальність, легка відчуженість.
Основний елемент такого макіяжу – безлад, така собі неохайність. Згадайте, скільки часу ви витрачаєте на придання обличчю рівного та сяючого тону? Контуринг? Скільки часу йде на розтушовку рум'ян на вилицях, а ті ідеально рівні та симетричні стрілки? А скільки часу ви тушуєте пігменти для отримання бажаного переходу на повіках? А губи? А особливо червоні, темні?
Гранж – відсутність чітких ліній, плавних переходів кольорів, чітко окресленого контуру губ. Це навмисне підкреслена драматичність і сексуальність.

Grange makeup

Grange заполонив мою стрічку у соціальних мережах, тому і мені стало цікаво, як би виглядав мій grange makeup.

Легкий тон, темні тонкі брови, виразні чорні очі за допомогою лише двох продуктів та не заморочений перехід на губах.

На очах лишень чорний олівець. Якщо ви думаєте: "що ж це дає таке сяйво на очах?" - я відповім, це мої сльози, бо камера з'їла усю яскравість та насиченість 🥲

Для мене цей стиль макіяжу про простору, байдужість та незамороченість. Відчуження від усього та неприйняття буденних правил, це самовираження, індивідуальність, сексуальність.

Пропоную долучитися кожній та спробувати себе в образі grange 🖤

Усім гарного тижня та настрою ❤️ а у мене з сьогоднішнього дня практика, тому буду з'являтися у стрічці не так часто🥹