Mila Masiukova

Мій улюблений шампунь, в новому - супер-зручному форматі

Мій улюблений шампунь, в новому - супер-зручному форматі

Кажуть, що основна функція шампунів - це очистка шкіри голови та волосся і що для довжини важливіше догляд після миття.

Але я з цим не згідна, бо саме після цього шампуню в мене дуже гладке, шовковисте і блискуче волосся.

Я дуже зраділа, зустрівши новий формат шампуню, але до цього я вже викинула стару баночку в переробку, тому довелось брати з під іншого шампуню Dercos)

Мій улюблений шампунь, в новому - супер-зручному форматі

Тепер більш детально:

Тонізуючий шампунь для боротьби з випадінням волосся Vichy Dercos Energy+ Stimulating Shampoo має наступні характеристики:

Аромат - приємний, але я б назвала його трішечки чоловічим, ну або унісекс)

Консистенція - гарна, шампунь досить густий, шикарно піниться, розхід невеликий.

Ефективність - виробник обіцяє зменшення випадіння волосся. Не можу сказати що шампунь сильно допомагає в цьому напрямку, хіба що з ампулами цієї ж серії. Точно помітила що під час миття в душі вилазить більше волосся, а вже під час розчісування менше. Не знаю чи можна назвати це результатом)

Але мені дуже подобається моє волосся після цього шампуню. Шкіра голови реагує на нього добре. Мию волосся з ним, як і з іншими шампунями - через день.

Нагадаю - в мене не фарбоване волосся, інколи я його тоную.

Цей шампунь на 100% мені подобається більше ніж той же розпіарений Керастаз чи різні професійні шампуні. Та і по ціні - виходить значно вигідніше, особливо якщо купувати у змінному блоці)