krutoguuz

Як зберігати ватні диски або паффи

Як зберігати ватні диски або паффи

Нещодавно в мене в коментарях Skomska Olya запитала мене, як я зберігаю паффи. Тому сьогодні вирішила поділитися декількома варіанти, які прийшли першими в голову.

Мої паффи закінчилися, тому сьогодні на всіх фото ватні диски)

Це дуже дуже ароматна свічка, але вона закінчиался і стала в пригоді для збергіання дрібниць. В неї є зручна коркова кришка, яка буде збергіати від потрапляння пилу та бруду.

А тут вже пішла в хід коробочка від крему про, який я писала тут https://club.makeup.com.ua/looks/27981/ . Якщо вона не прям, щоб дуже вмістка, але симпатична) Якщо в неї класти тільки ватні диски/паффи, то вона закривається, ящо додати ватні палички, то вже нажаль ні(

Але теж непоганий варніт.

Цей варіант не всім сподобається, але все ж.

Стара баночка від улюбленого засобу, в мене від скрабу. Зручно, що можна закрити кришкою. Але саме ця баночка не прям, щоб дуже вмістка.

Тут теж тара від свічки, але вже більшої в декількома разів і можна помітити купу всього + ще є дуже гарна кришечка.

Особичто мені цей варніт подобається найбільше, але в мене немає місяця, щоб поставити цю неймовірну баноку у ванній(

Який варіант вам сподобався найбільше? А як збергіаєте ватні диски ви?

В мене ще був 5 варіант, але я його нещодавно викинула, бо набрид.

То була пачка з під чіпсів Pringles, яку я пофарбувала в срібний та вирізала потрібний мені отвір, було гарно та зручно. Вона поміщала в себе цілу пачку дисків або купу паффів, але за 4 роки набридла(