Тональний крем Maybelline Affinitone #testmakeupclub #NEWYEARMU_MAYBELLINENY

Тональний крем Maybelline Affinitone #testmakeupclub #NEWYEARMU_MAYBELLINENY

Хоч цей допис створений завдяки тому що я отримала подаруноковий бокс від мейкап, тональний Affinitone я пробую вже не вперше і навіть скажу більше він вже давно в мене в косметичці використовується на регулярній основі.

В мене є погана звичка давити все що бачу, тому маю постакне та почервоніння. Цей тональний доволі добре вирівнює тон обличча, проте він не супер криючий і без консилера нажаль не замаскуєш якісь серйозні моменти.

Він доволі гарно виглядає на шкірі, робить пори менш помітними і якщо немає сухості шкіри, то навіть не помітно що на вас є тон. Нажаль шелушіння може підкреслити, тому дівчатам із сухим типом обличчя, або тим в кого шелушиться шкіра від використання кислот може не підійти. Хоча мені здається що в принципі не існує тону який би не підкреслював шелушіння якщо вони є, тому для мене це не є прям проблемою цього тонального.

Фото без обробки, тональний на обличчі в 02 відтінку (яким я користуюсь зазвичай), я не стала відкривати нові упаковки, бо хочу спочатку закінчити свій тональний. Колись користувалась 03 відтінком, він теж доволі світлий, але не такий білий як 02.

Я вважаю це доволі якісний продукт і можу сміливо вам його радити☺️

Тональний крем Maybelline Affinitone #testmakeupclub #NEWYEARMU_MAYBELLINENY
Тональний крем Maybelline Affinitone #testmakeupclub #NEWYEARMU_MAYBELLINENY
Тональний крем Maybelline Affinitone #testmakeupclub #NEWYEARMU_MAYBELLINENY
Тональний крем Maybelline Affinitone #testmakeupclub #NEWYEARMU_MAYBELLINENY
Тональний крем Maybelline Affinitone #testmakeupclub #NEWYEARMU_MAYBELLINENY