Туш Maybelline Sky High #testmakeupclub #NEWYEARMU_MAYBELLINENY

Туш Maybelline Sky High #testmakeupclub #NEWYEARMU_MAYBELLINENY

Туш Sky High я тестую вперше і я була в шоці.

Спочатку я тестувала чорну і можливо я нанесла забагато продукту або це через те що вона нова і свіжа - коли я нанесла і два рази розчесала вії я була в шоці від того який це був перебор🤯

В мене доволі довгі та густі вії і якщо нанести забагато продукту, то виглядає ну зовсім не гарно та важко. В принципі я думаю для цієї туші це плюс, бо якщо вона з двух рухів зробила мені настільки драматичний ефект що потім ще я 5 хвилин намагалась щось зробити щоб приглушити цей шик, то для дівчат з короткими віями ця туш буде просто чарівною паличкою.

Коли тестувала туш в рожевому флаконі, я постаралась зняти всі залишки з туші і цього разу на фарбувала вії без перебору.

З приводу кісточки - форма мені сподобалась, але не зовсім сподобалось що вона наче трохи гнучка. Я звикла до жорстких кісточок, якими наче можна задавати напрям вій, а ця кісточка наче приймає форму вій при фарбуванні.

Також хочу відмітити що вона досить стійка, бо я з цією тушшю навіть спала і на ранок в мене не було ні осипань, ні чорних кіл навколо очей - туш залишилась майже така як я її і нафарбувала, це однозначно лайк, хоча і змивається трохи складнувато.

Я б не рекомендувала цю туш на кожен день, скоріше вона підійде для того випадку коли треба щоб макіяж був стійким цілий день. Думаю що через те що вона досить складно змивається - це може пошкодити вії якщо користуватись нею щоденно. Проте якщо змивати гідрофільною олією, то ніяких проблем з цим не буде.

Дуже якісний продукт, однозначно рекомендую кожній мати в своїй косметичці ☺️

Туш Maybelline Sky High #testmakeupclub #NEWYEARMU_MAYBELLINENY
Туш Maybelline Sky High #testmakeupclub #NEWYEARMU_MAYBELLINENY
Туш Maybelline Sky High #testmakeupclub #NEWYEARMU_MAYBELLINENY
Туш Maybelline Sky High #testmakeupclub #NEWYEARMU_MAYBELLINENY