KsuLv

Подорож до самовдосконалення розпочато! #beautyplan2024

Подорож до самовдосконалення розпочато! #beautyplan2024
Подорож до самовдосконалення розпочато! #beautyplan2024

Здавалося б в такий важкий час не можна створювати плани(цілі) на майбутнє, проте психологи радять позбутися синдрому відкладеного життя та почати планувати навіть зараз.

  1. Дбати про своє здоровʼя. Це не тільки про фізичне, а й ментальне. Минулого року відвідала зал 31 раз, цього - планую налагодити регулярність. Щодо ментального: дбати про режим сну (зараз надто мало часу виділяю на нього), уникати стресових ситуацій та навчитись адекватно на них реагувати;
  2. Спробувати техніки медитації та практикувати їх для підтримки психічного здоровʼя.
  3. Утримувати на достатньому рівні свій вітамін Д, який без сонечка знову стрімко знижується. Тут про прогулянки на свіжому повітрі і банальні вітаміни Д під час робочих буднів.
  4. Відвідати курси «сама собі візажист», бо я чесно кажучи в цьому ділі повний профан 🤪 На фото я стою з макіяжем від візажиста і капєц як собі подобаюсь 😄
  5. Розширити асортимент декоративної косметики і частіше її використовувати.
  6. Купувати тільки якісну і професійну доглядову косметику для обличчя.
  7. Відростити волосся. Тут не тільки про довжину, а й про якість і адекватне освітлення.
  8. Відкривати для себе нові аромати парфумів і вам про них розповідати (тут планую затестити усі Escentric Molecules).
  9. Постійно займатись саморозвитком і самовдосконаленням. Тут про вивчення і підтримку достатнього для спілкування і читання рівня англійської.
  10. Планувати і реалізовувати щомісячні культурні події: відвідування виставок, концертів та театральних вистав.
  11. Виділяти більше часу на читання не тільки професійної, а й художньої літератури. Бо я обожнюю це діло.
  12. Активно вести і розвивати блог у клубі, бо спільнота MAKEUP Club - це моя підтримка, а подарунки для мотивації є приємним бонусом!

Сподіваюсь, що протягом року виконаю більшість з поставлених цілей, а 2024 рік стане моїм роком змін і вдосконалення.

Дякую, що читаєте 🥰