Чорна Юлія ❤

Челендж від MAKEUP Club #beautyplan2024

Челендж від MAKEUP Club #beautyplan2024

Здається, в мене планів як у Наполеона )))

1. Завершити лазерну епіляцію(почала ще минулого року залишалось зовсім трохи, але потім літо/переїзд і усьо - заросла як мавпа знову)) )

2. Зуби. Це певно самий значемий пункт на найближчі 2-3 роки. Почала ще в минулому році, по плану вирівнювання щелеп, брекети, тотальна ортодонтія... Більше за грандіозність планів, мене у цьому питанні лякає тільки вартість цих планів 😂

3. Косметолог, пора мамо пора, як то кажуть ))) І для стоматологічних справ він мені теж знадобиться.

4. Регулярні дописи у MAKEUP Club - уже поставили у розклад)

5. Більше дисципліни у доглядових процедурах - массаж обличчя, ультазвукові чистки, масочки для ніг - обожнюю, але от регулярності не вистачає

6. Плоский живіт ті кубики на літо ) У 2022 році я скинула 16,5 кг , і досі тримала вагу, переїзди трохи підросслабили , хамон та іспанське вино були смачними, тому у планах ввійти у нормальний режим тренування

7. Сон . Не відхилюватись від режиму сну (здається , це було найважчим у моєму схудненні, і при любові до совячого способу життя)

8. Розширити свої пізнання і "випрямити руки" у декоративній косметиці

9. Доглядова косметика - її багато не буває, хочу білььше новинок і приємностей)

10. Волосся - нарешті доростити до низу попереку, тут головне знову не психонути і не бахнути червоний і карешку 😂

11.Блефаропластика верхніх повік , планую її ще з кунця 2022 , враховуючи плани на стоматологію, то наврядчи впишуся цього року, та ще й переїхала з Черкас де це можна було зробити за адекватні гроші😅 але мріяти це не заважає 😂

12.Ванна з сільллю та бомбочкою , зараз допишу допис та можна буде поставити галочку напроти цього пунту))

P.S. Ось вам мій б'юті помічник, для гарного настрою )

Челендж від MAKEUP Club #beautyplan2024